GAZ DO DOMU I FIRM

Gaz płynny w butlach jest znakomitym źródłem zasilania kuchenek gazowych, grilli gazowych i innych urządzeń do gotowania oraz ogrzewania pomieszczeń.

W naszej ofercie posiadamy:

Gaz propan-butan 11 kg. z kołnierzem i bez.

Gaz propan-butan 30 kg.

  Gaz propan-butan 33 kg.

Gaz propan-butan 11 kg. FP (do wózków widłowych)

Gaz propan 10 kg.

Gaz propan 30 kg.

Gaz propan 33 kg.

Napełniamy butle turystyczne o pojemności 1,2,3,5 kg.

Dzięki ciągłej dostawie z naszej firmy otrzymujecie Państwo gaz o wysokich parametrach spalania. Jesteśmy Dealerem GASPOLU i wybierając butlę z gazowni w Jędrzejowie masz pewność, że korzystasz z produktu bezpiecznego, o najwyższej jakości i czystości. Nasz gaz pali się równym płomieniem, nie brudzi garnków i wystarcza na długo – to dlatego dostarczamy gaz w butlach do wielu domów. Dowozimy gaz na terenie powiatu Jędrzejowskiego i nie tylko od poniedziałku do soboty od godz. 7.00 – 17.00. Zakupu można dokonać na terenie firmy codziennie od 7.00 – 18.00, a w niedzielę  i święta nieczynne.

Jeśli masz pytania dotyczące naszych butli lub chcesz zamówić gaz, skontaktuj się z Centrum Obsługi Klienta tel. 41 386 13 49

Po nawiązaniu współpracy z Firmą EURO-GAZ w naszej ofercie znajdują się również butle kompozytowe i reduktory do tych butli.

URZĄDZENIA I AKCESORIA GAZOWE

Oferujemy Państwu sprzedaż i instalację urządzeń renomowanych firm TERMET, EUROTERM, RAVANSON. W ciągłej sprzedaży posiadamy ogrzewacze gazowe.  do wody i pomieszczeń, kuchenki turystyczne.

Posiadamy również w sprzedaży części do kuchenek gazowych AMICA, WROZAMET, BEKO itp.oraz do ogrzewaczy gazowych.